fbpx

Newsletter Akademii Aplikacji

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na nasz newsletter!

O czym piszemy?

O nowinkach technologicznych ze świata No-Code/Low-Code i Microsoftu. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualizacjami programów takich jak Power Apps, Power Automate, Teams, Planner, Viva Insight i wielu innych to koniecznie zasubskrybuj nasz newsletter.

Technologie zmieniają się dosłownie z dnia na dzień, warto być na bieżąco i korzystać z technologii ułatwiających życie i pracę. Gwarantujemy co tygodniowe porcje przydatnej wiedzy oraz małe zajawki, co u nas słychać.

Co jeszcze poza technologią?

Nie samym IT człowiek żyje! Co tydzień dowiesz się, jakie zacne święta obchodzimy (nie tylko w Akademii Aplikacji).

Dowiesz się również o Drafcie Rozmowy - cyklu podcastów o technologii No-Code/Low-Code oraz o ciekawych wydarzeniach: o poierwszej polskiej konferencji NoCodeDays, czy darmowych webinarach dla subskrybentów newslettera o technologiach Microsoft z Power Platform na czele. To jak - wchodzisz w to?

Dołącz do newslettera

Subskrybentów
3000+
Wydań
135
Regularnie co
7 dni

Poznaj autorów

Oni dbają o dostarczenie co tydzień wartościowej wiedzy
Łukasz Falaciński

Łukasz Falaciński

CTO

Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami firmy Microsoft.

Od 2006 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Przez ten czas zdobyłem także niezliczoną ilość różnego rodzaju produktowych certyfikatów i tytułów. Pełnię rolę CTO w Infowave, Developico i Akademii Aplikacji.

Prywatnie jestem mężem cudownej żony i ojcem trójki wspaniałych dzieciaków.

Łukasz Zajączkowski

Łukasz Zajączkowski

COO

Jestem współwłaścicielem trzech spółek Developico, Akademia Aplikacji oraz Infowave Sp. z o.o. Są to firmy, które z sukcesami działają na rynku IT (główne technologie to Office 365 oraz Power Platform).

Od kilkunastu lat prowadzę szkolenia, te twarde (technologie SharePoint, Microsoft Project, Office 365) i te miękkie (autoprezentacja, wystąpienia publiczne, improwizacja teatralna).