Poznaj historię Akademii Aplikacji i jej trenerów

 

Akademia Aplikacji została stworzona z myślą dzielenia się wiedzą i otwierania hermetycznego świata programistów i administratorów dla każdego. Nasze wcześniejsze doświadczenia pokazywały, że dostępne na rynku kursy były zbyt techniczne i wymagały wiedzy programistycznej.

Dlatego powstała Akademia Aplikacji. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy technicznej w mniej skomplikowany sposób. Zależy nam na całościowym przedstawianiu procesów. Pokazujemy, jak budować aplikacje, począwszy od zebrania wymagań, zaplanowania, implementacji i na utrzymaniu kończąc, oczywiście w przystępny sposób.
Dzisiaj każdy może budować aplikacje, tylko nie wszyscy o tym wiedzą.

Naszym celem jest:

1. Prowadzenie kursów, które nie tylko pokazują, jak używać narzędzi, ale również jak je zbudować od podstaw.  Czy będąc osobą spoza działu IT bez umiejętności programowania, można budować rozwiązania IT? Dzisiaj jest to możliwe! Do tego nie trzeba znać żadnego języka programowania. Wykorzystujemy do tego platformy Low-Code, takie jak Power Apps, Power Automate czy Power BI. Pokazujemy każdemu, jak wejść w cyfrowy świat i zaadoptować go do potrzeb swojego biznesu.

2. Promowanie osób energicznych, które z entuzjazmem potrafią przekazywać swoją wiedzę. Akademia Aplikacji nie zatrudnia trenerów, a współpracuje z nimi na transparentnych zasadach. Wspieramy i promujemy osoby związane ze społecznościami IT, które podzielają nasz “mindset”.  Nie budujemy swojej marki na ich plecach, tylko budujemy ją, stojąc ramię w ramię z ich marką osobistą  pozwalamy im świecić własnym światłem, bo wierzymy, że kto pomaga drugiemu człowiekowi dopłynąć na drugi brzeg, sam też tam dopływa. 

 

Dawać wartość poprzez kursy i webinary. Z pasji. 
Wszystko inne jest drugorzędne.

Marta Czapik

Właścicielka marki Legalna Marta, twórczyni kursów online Office 365.

Od ponad 6 lat jestem związana z branżą IT i legalnością oprogramowania. Na co dzień edukuję pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradzam, jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT.

Uczę innych, jak efektywnie zarządzać dokumentami podczas codziennej pracy i jak bezpiecznie się nimi wymieniać.

Często nazywają mnie tłumaczem z języka IT na polski, ponieważ codziennie dzielę się wiedzą w przyjazny sposób na LinkedIn oraz YouTube.

Jestem miłośniczką biegów górskich i sportów ekstremalnych.

Michał Guzowski

Technologie Microsoft nie mają przede mną tajemnic. A to dlatego, że korzystam z nich nie tylko w pracy, ale i prywatnie. Jestem praktykiem z krwi i kości. Nie opowiadam o rzeczach, z których nie korzystałem.

Od ponad 6 lat zajmuję się profesjonalnie technologiami MS. W tym czasie zdobyłem sporo certyfikatów, w tym kluczowy dla mnie Microsoft Certified Solution Expert: Productivity.

Należę do społeczności PowerAddicts, która zgłębia tajniki Power Apps, Power Automate, CDS i innych komponentów Power Platform. Dzieli się zdobytą wiedzą i propaguje ją.

Łukasz Falaciński

Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami Microsoft. Od 2006 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Zdobyłem także wiele certyfikatów i tytułów.

Od 2009 roku współtworzę firmę Infowave, która powstała, aby wykorzystywać w praktyce doświadczenie i wiedzę. Pomagam klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szeroko rozumianej pracy grupowej (SharePointOffice 365Power PlatformAzure).

Prywatnie jestem mężem cudownej żony i ojcem trójki wspaniałych dzieciaków.

Dawid Ziółkowski

Jestem pasjonatem tworzenia procesów biznesowych oraz ich usprawniania. Od blisko 5 lat pomagam wielu firmom przenieść ich papierowe procesy do wersji cyfrowej.

Mam doświadczenie z takimi narzędziami jak SharePoint Workflows 2010 oraz 2013, K2 BlackPearl oraz K2 CloudNintex, a w ostatnim czasie również Power Automate.

W momencie, w którym poznałem Power Automate oraz Power Platform uznałem, że to jest to, czym chcę się zajmować i postanowiłem aktywnie propagować wiedzę o tej platformie.