Newsletter 30 grudnia 2021

Data publikacji: 03.01.2022

Newsletter 30 grudnia 2021
ten o 96/97

Wspaniały był to rok, nie zapomnimy go nigdy. A czego sobie życzymy w nowym roku? Tego samego co w 2021 – dużo nowości w Power Apps, bo bardzo je lubimy, Office 365 i dużo spania. Tego też Wam życzymy. Tego oraz miłej lektury! 

Warto przeczytać

Kilka ciekawych informacji, które wpadły nam w ręce w ostatnim czasie:

[Power Automate] O technologii, ale z punktu widzenia dużej organizacji oraz strategii adopcji i wdrożenia automatyzacji. Warty uwagi raport nie tylko dla Power Platform Ninja: Administer and govern a low-code intelligent automation platform whitepaper: Enterprise deployment for RPA and more in Power Automate | Power Automate Blog (microsoft.com) Uwaga! W raporcie znajdziecie też całą masę dodatkowych materiałów! 

[Power Apps] Nowy panel do obsługi procesów i integracji z Power Automate. Drobnostka, ale na pewno ułatwi życie: https://sharepains.com/2021/12/21/enable-the-new-power-automate-pane-feature  

[Teams] Podobno na wszystkich dużych spotkaniach, czy wykładach najłatwiej jest się ukryć w pierwszym rzędzie. Prowadzący patrzą na niego zadziwiająco rzadko.  Team niedługo też będzie miał widok pierwszego rzędu. Tu ukryć się będzie jednak zdecydowanie trudniej ???? 

Na 2022 rok

Życzymy Wam samych sukcesów w Nowym Roku i dużo POWERA!

Podcast

S02E014: Ten o planach na 2022 rok

W tym odcinku zdradzamy w szczegółach, na czym będziemy skupiać naszą uwagę w nadchodzącym roku. Wiemy, że słucha nas głównie nasza konkurencja, dlatego mówimy szyfrem i część z punktów to tylko tak dla zmylenia. A może mówimy samą prawdę i ten opis jest dla stworzenia pozorów. Tylko wtedy byście już wiedzieli, że to pozory i wtedy by Was nie zmyliły. Już sami się pogubiliśmy.

Gdzie można nas posłuchać ????
Anchor: HTTPS://ANCHOR.FM/DRAFT-ROZMOWY