Newsletter 3.06.2021

Data publikacji: 14.06.2021

Newsletter 3 czerwca 2021
ten o promocjach

Promocja po łacinie „wezmę więcej, chociaż nie potrzebuję”. Historycy do dzisiaj debatują czy jednak pierwsze zdanie w języku polskim nie brzmiało: „Daj, ać ja pobruszę, a ty sprawdź czy jest promka”. Dzisiaj o promocjach właśnie – miłej lektury!

 Kurs Power Apps Ninja

Z ogromną satysfakcją informujemy, że obniżyliśmy cenę naszego bestsellerowego kursu Zostań Power Apps Ninja, podczas którego nauczysz się tworzyć aplikacje na potrzeby Twojej firmy lub organizacji. Od dziś kupisz go za 497 PLN. Link do strony kursu???? https://www.akademiaaplikacji.pl/powerappsninja/

Warto przeczytać

Kilka ciekawych informacji, które wpadły nam w ręce w ostatnim czasie:

[Power Apps]Shane Young pokazuje i objaśnia jak zintegrować czytnik kodów kreskowych (ten taki pistolet z laserem który można spotkać przy kasach w supermarketach) z aplikacją Power Apps.

[Teams] Podsumowanie nowości w Teams z ostatniego miesiąca. Jak to zwykle w Teams, same ciekawe funkcje w duuuuużej ilości: What’s New in Microsoft Teams | May 2021 – Microsoft Tech Community

[Power Apps] Trzy nowe aplikacje Power Apps dla Teams. Wszystkie zasilane oczywiście przez Dataverse. Warto sprawdzić: Three new Power Apps Solutions to enhance information discovery and create more inclusive organizations | Microsoft Power Apps

[Teams] Dopiero co zapowiedzianą funkcję obsługi dużych spotkań (do 1000 osób) uzupełnia nowa funkcja administracyjna, czyli możliwość przeszukiwania i eksportowania listy uczestników.

[Office365] Księga nowości i zapowiedzi z ostatniej konferencji Build. Szczególnie polecamy rozdział 4 (Microsoft 365) i rozdział 5 (Power Platform): https://news.microsoft.com/build-2021-book-of-news

[Power Platform] W ostatnim odcinku kursu Power Platform opowiem o procesie zatwierdzania, dokładnie o akcji zatwierdzania, zwanej też approval’em.

[SharePoint] Lista nowości w SharePoint z ostatniego miesiąca. Warto zwrócić uwagę na nowe okno udostępniania w listach: SharePoint Roadmap Pitstop May 2021 (microsoft.com)

Podcast
Odcinek 6: Ten o odpoczynku
To jest odcinek o odpoczynku. Mówimy o tym, jak nie wypalić się w pracy i o tym, jak my szukamy równowagi. Bieganie, dopamina, szachy, medytacja, w skrócie BDSM, to jedna z możliwych strategii. Wspominamy o aplikacjach, które odciągają nas od innych aplikacji. Posłuchajcie tego odcinka w dowolnie wybranej przez siebie aplikacji właśnie. Miłego dnia!

Gdzie można nas posłuchać ????

Anchor: https://anchor.fm/draft-rozmowy